Atrakcyjna Praca przy Pakowaniu Herbaty!

  • Wieliczka
  • Hr East

Praca przy pakowaniu herbaty! Zakres obowiązków: • Praca na linii produkcyjnej • Pakowanie gotowych opakowań z herbatą do kartonów • Kontrola jakości • Etykietowanie

Wymagania: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy: • Stabilne i legalne zatrudnienie • Wynagrodzenie w wysokości 21 zł – 28,1 zł netto/h w zależności od statusu • Możliwość pracy w większym wymiarze godzin • Praca w nowoczesnym zakładzie • Praca w systemie dwuzmianowym. • Dopłata za własny dojazd

Prosimy o kontakt telefoniczny: +48 512 522 654 Daria

Робота при пакуванні чаю! Обов'язки:

  • Робота на виробничій лінії
  • Пакування готових упаковок з чаєм у картонні коробки
  • Контроль якості
  • Маркування

Вимагання: санкнижка.

Ми пропонуємо:

  • Стабільне та легальне працевлаштування
  • Заробітна плата від 21 зл до 28,1 зл нетто/год (залежно від статусу податкового)
  • Можливість працювати більше годин
  • Робота на сучасному заводі
  • Робота у двозмінному режимі (6:00-18:00 та 18:00-6:00)
  • Доплата за власний доїзд

Звертайтеся за номером +48 513 522 654 Viber, Telegram, WhatsApp

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Hr East?

lub