Praca Dla Operatora Kanban W Radomsku

  • radomsko

Praca dla operatora Kanban w Radomsku : Dla jednego z naszych stałych klientów, lidera w zakresie produkcji sprzętu AGD w związku z rozwojem działu poszukujemy osób, które są zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku: operator Kanban

Obowiązki : transport gotowych produktów i komponentów przy użyciu wózka widłowego

  • prace magazynowe Wymagania : dobra organizacji czasu pracy i analitycznego myślenia

dyspozycyjność (praca na 3 zmiany)

doświadczenie na stanowisku Operatora Kanban

  • motywacja do pracy Oferujemy : umowę o pracę tymczasową

zatrudnienie od zaraz na pełen etat w systemie 3 zmianowym

system premiowy

szybki proces rekrutacyjny

  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnymAgencja zatrudnienia nr 5612
  • a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 22¹ k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.
  • b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.
  • c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy
  • f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22¹ k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.
  • g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.
  • h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych
  • i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Emprego?

lub