Praca dla sprzedawcy, Nowa Wieś lub Malec

  • Kęty
  • Delfin

Tworzymy zgrany zespół w różnym wieku, za co zostaliśmy odznaczeni certyfikatem: Lider HR 2022. Stawiamy na budowanie relacji i najlepszą obsługę klienta w okolicy.

Miejsce pracy: Nowa Wieś lub Malec Stanowisko: • Sprzedawca kasjer (praca na stałe) • Pomoc sprzedawcy (praca dodatkowa)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie na czas przyuczenia
  • umowa o pracę (w przypadku chęci zatrudnienia na stałe)
  • stawka podstawowa 4300 zł brutto + premie uznaniowe do 900zł brutto
  • wsparcie przez opiekuna na każdym etapie zatrudnienia
  • upominki świąteczne
  • multisport
  • paczki okolicznościowe

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta i kasy fiskalnej
  • dbanie o sklep zgodnie ze standardami sieci Delfin
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy
  • ekspozycja towarów na sali sprzedaży

Mile widziane:

  • ukończone 18 lat (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym
  • aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do wyrobienia
  • osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
  • elastyczność do pracy na każdym dziale, w systemie dwuzmianowym i w weekendy (sobota i niedziela)

Jeśli jesteś zainteresowana/y- wyślij sms o pod numer: 608 101 718 - o treści: Pracownik Malec lub Pracownik Nowa Wieś.- Oddzwonimy do Ciebie. Jeśli jesteś zdecydowany na współpracę z nami to od razu prześlij swoje cv jako załącznik.

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Delfin?

lub