Praca na magazynie / Magazynier

  • Racibórz
  • Job Impulse

Nasz klient jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm logistycznych na świecie, specjalizującą się w międzynarodowym przewozie przesyłek i usługach kurierskich; poszukuje osób zainteresowanych stanowiskiem Magazyniera.

Co oferujemy?

Wynagrodzenie: 5060 brutto miesięcznie

(podstawa 4400 + dodatki= 5060 zł brutto)

Premię jakościową do 15%

Pracę na pełen etat w systemie III zmianowym

Przyjazna atmosfera i relacje w zespole

Możliwość awansu oraz udział w indywidulanym programie rozwojowym

Pakiet Benefitów (karta MultiSport, Prywatne ubezpieczenie, Stołówka, Program darmowego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin)

Szkolenie wdrażające w pierwszych dniach pracy

Otrzymasz pełne wyposażenie tj. wysokiej jakości odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz własną, zamykaną szafkę na prywatne rzeczy

Wewnętrzny program poleceń pracowników - poleć znajomego do pracy i zyskaj 500 zł!

Zadania:

realizacja wszelkich prac magazynowych, rozładunek, kompletacja, załadunek towaru Wymagania:

Wcześniejsze doświadczenie w pracy w magazynie. Mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego.
Mile widziana znajomość obsługi programów magazynowych.

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Job Impulse?

lub