Praca na stacji paliw Witospol Wadowice Górne - Student

  • Wadowice Górne
  • Witospol Sp. Z O.o.

Poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby do pracy na stacji paliw Witospol w Wadowicach Górnych

Praca polega na wsparciu naszego zespołu w zadaniach związanych z działalnością stacji paliw.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,

  • dofinansowanie do karty sportowej MULTISPORT,

  • szkolenie od podstaw i wsparcie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • elastyczny czas pracy,

Zakres obowiązków:

  • zaopatrywanie sklep w towar,

  • eksponowanie towaru,

  • prowadzenie akcji marketingowych,

  • sprawdzanie towarów pod względem przydatności do spożycia,

  • inwentaryzacja towarów,

  • kontrola stanów magazynowych,

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,

  • obsługa kasy fiskalnej,

Wymagania:

- status studenta - dyspozycyjność - umiejętność pracy w zespole - doświadczenie w sprzedaży detalicznej - łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych - odpowiedzialność, zaangażowanie - mile widziane doświadczenie na stacji paliw

Stawka wynagrodzenia 28,10 zł brutto /1 h.

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Witospol Sp. Z O.o.?

lub