Praca Nocna- Sortowanie Paczek- Tygodniówki

  • Wyry
  • Twg Polska

PRACA NOCNA- SORTOWANIE PACZEK- TYGODNIÓWKI :

  • Wyry, Polska
  • 24 PLN brutto/h

Szukasz pracy na pełny etat?

Jesteś uczniem lub studentem i rozglądasz się za praca wakacyjną?

Skontaktuj się z z nami !

Lokalizacja : ul. Na Wierzysko, Wyry.

Praca w godzinach nocnych :

  • Od poniedziałku do piątku;
  • Start pomiędzy 0:00 a 3:00;
  • Koniec pracy 7:00-9:00; Czas startu i zakończenia uzależniony jest od czasu transportu i ilości paczek.

Zakres obowiązków :

  • Sortowanie oraz układanie paczek.

Wymagania :

  • Min. 18 lat;-
  • Sprawność fizyczna;-
  • Prawo jazdy i własny samochód. Oferujemy :
  • Stawka 24 zł brutto;-
  • Wypłat tygodniowe;-
  • System premiowy;-
  • Umowę zlecenie; Jeśli zainteresowała Cię ta oferta - Zadzwoń!

Karolina :+48 690 659 712

Na CV niezbędne jest umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TWG Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez APLIKUJ lub bezpośrednio na :

  • Zadzwoń: +48 71 714 23 00

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Twg Polska?

lub