Praca spedytor/dyspozytor

  • Starachowice
  • Eml Sp Zoo

Oferta pracy: Spedytor/Dyspozytor z doświadczeniem

Lokalizacja: Opatów (możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą logistyczną, poszukującą doświadczonego Spedytora/Dyspozytora do naszego biura w Opatowie. Oferujemy możliwość pracy w trybie stacjonarnym lub hybrydowym.

Zakres obowiązków:

Organizowanie i koordynowanie transportu krajowego i międzynarodowego. Negocjowanie warunków współpracy oraz cen z klientami i przewoźnikami. Monitorowanie przesyłek i dbanie o terminowość dostaw. Rozwiązywanie bieżących problemów oraz reagowanie na zmiany w procesach transportowych. Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i dostawcami.

Wymagania:

Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku. Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją. Znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie kompetencje negocjacyjne.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności. Dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje. Pracę w stabilnej firmie. Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu i spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV na adres: Lukaszbielat.eml ( at ) gmail.com

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Eml Sp Zoo?

lub