Praca w Holiday Park & Resort Ustronie Morskie

  • Ustronie Morskie
  • Holiday Park Eamp; Resort
Zakres obowiązków: -Bezpośrednia sprzedaż produktów i usług Gościom resortu turystycznego -Wprowadzanie do oferty nowych produktów i usług -Prezentowanie i promowanie innowacyjnych usług branżowych -Raportowanie prowadzonych działań i ich wyników w celu naliczania prowizji za sprzedaż -Budowanie pozytywnego wizerunku marki i dobrych relacji z Gośćmi Oczekiwania: -Doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego lub w sprzedaży/promowaniu produktów -Mile widziane doświadczenie w branży HoReCa -Gotowość do stacjonarnej pracy na terenie wybranego resortu -Otwartość na prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych na terenie resortu wśród Gości -Samodzielność, inicjatywa w działaniu -Dobra organizacja pracy własnej -Łatwość w budowaniu relacji interpersonalnych Oferujemy: -Stałą, całoroczną współpracę w strukturach sprzedaży w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą -Możliwość rozwijania kariery w strukturach spółki rosnącej w dynamicznym tempie -Dwuskładnikowe wynagrodzenie w formie solidnej podstawy oraz bardzo atrakcyjnego systemu prowizyjnego – bez limitów -Szkolenie produktowo-sprzedażowe oraz kompleksowe wdrożenie -Narzędzia niezbędne do realizacji celów -Stałą bazę kandydatów -Cykliczne akcje oraz okolicznościowe konkursy i wydarzenia dla pracowników -Firmowe spotkania integracyjne i okolicznościowe -Dofinansowanie pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżki na posiłki, zniżki na studia)

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Holiday Park Eamp; Resort?

lub