Praca z dojazdem 30-36 zł br./h prosta produkcja

  • Głowno
  • Gi

Praca na produkcji, mile widziane Panie Nowoczesny zakład zaprasza nowych pracowników :)

lokalizacja pracy STRYKÓW

Oferujemy: umowę o pracę tymczasową stawkę 30,00 po 3 m-cach 30,50 zł br./h premia 10% stawka nocna 36,00 po 3 m-cach 36,50 zł br./h dofinansowanie do posiłków premie roczne darmowy transport z wielu miejscowości praca w systemie 3 zmianowym 6:00-14:00-22:00-6:00

Zadania:

montaż drobnych elementów na podstawie instrukcji praca głównie siedząca

Wymagania:

mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji dobry wzrok gotowość do pracy w systemie 3 zmian

Darmowy transport z: Łowicz, Głowno, Łęczyca, Ozorków, Zgierz, Łódź, Konstantynów Łódzki, Brzeziny czy Koluszki.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Gi?

lub