Respondent / Tajemniczy Klient - praca Ruda Śląska

  • Ruda Śląska
  • Birm Media

Poszukujemy osób na stanowisko Respondenta - Tajemniczego klienta w Rudzie Śląskiej.

Opis stanowiska: Państwa obowiązkiem będzie wykonywanie ankiet, a także dodatkowo wykonywanie zleceń w terenie w różnych lokalizacjach. Ponadto branie udziału w sondażach, głosowaniach oraz pisanie opinii na różne tematy. W pracy idealnie odnajdą się osoby o wszechstronnych zainteresowaniach, ale nie tylko. Nie wymagamy bowiem doświadczenia - to czego oczekujemy od kandydata, opiszemy niżej:

Wymagamy:

  • kultura osobista, uczciwość, zaangażowanie
  • umiejętność korzystania z komputera
  • dyspozycyjność ok. 8-10 godzin tygodniowo

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy, który można pogodzić z innymi zajęciami
  • pracę dodatkową, dorywczą
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń
  • atrakcyjną stawkę godzinową w ok. 30 zł / godz.

Zapraszamy do rekrutacji!

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Birm Media?

lub