Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej Praca zdalna/hybrydowa

  • Brwinów
  • Ipracujzdalnie.pl

Zakres obowiązków: Sprzedaż telefoniczna asortymentu firmy – zgodnie z założonymi celami Obsługa klientów – m.in. wprowadzanie zamówień do systemu, informowanie o promocjach, cenach i nowościach w asortymencie, a także o terminach dostaw Zgłaszanie obszarów do optymalizacji lub poprawy – np. procesowych lub systemowych Współpraca w dziale i poza nim – kontakt nie tylko z klientem, ale i innymi działami czy współpracownikami z zespołu Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku FMCG Dużą samodzielność w działaniu i organizacji własnej pracy Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników.Ogłoszenie jest skierowane do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności Pozytywna postawa i otwartość na współpracę z ludźmi Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne Umiejętność zdefiniowania potrzeb i dostawanie się do odbiorcy Dobre planowanie i organizowanie pracy własnej  Samodzielność w podejmowaniu działań i decyzji Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w tym MS Excel)  Mile widziane: Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze telefonicznej

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Ipracujzdalnie.pl?

lub