Sprzedaż Nowoczesnych Rozwiazań I-cloud - Praca

  • Otwock
  • L.m. Group Poland Sp. Z O.o.

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Sprzedaż nowoczesnych rozwiazań I-Cloud - praca hybrydowa z Warszawy

Twój zakres obowiązków :

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przeprowadzanie połączeń wychodzących i przychodzących
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Analiza potrzeb klientów i proponowanie odpowiednich rozwiązań
  • Dbanie o dokładność i aktualność danych klientów w systemie
  • Raportowanie wyników sprzedażowych

Nasze wymagania :

  • Minimalne roczne doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta, obsłudze zamówień itp.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i osiągania celów sprzedażowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność negocjacji i przekonywania klientów

Nasz klient oferuje :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Dodatkowe premie, uzależnione od wykonanych celów sprzedażowych
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna i karta sportowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansów w strukturach firmy Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, od początku zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Praca hybrydowa z Warszawy

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą L.m. Group Poland Sp. Z O.o.?

lub