Operator przy produkcji płytek | Umowa o pracę + premie

  • Starachowice
  • Partwork

Specyfika działalności firmy

Fabryka produkuje gres porcelanowy i płytki klinkierowe, które spełniają najwyższe standardy. Firma jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw produkcyjnych w Europie.

Oferujemy

4300 zł brutto + premia uznaniowa do 350 zł brutto = 4650 zł brutto Umowa o pracę Dopłata za pracę w porze nocnej – 40% Płatny urlop lub ekwiwalent finansowy System czterobrygadowy, 3 zmiany ( 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) Istnieje możliwość wzięcia nadgodzin ( dopłata w dni powszednie +50%, dopłata w niedzielę i święta +100%) Darmowy przejazd komunikacją miejską Darmowe obiady Bezpłatna odzież robocza Prosta praca w nowoczesnej, zautomatyzowanej fabryce

Twoje główne zadania

Prawidłowa obsługa maszyn i urządzeń produkujących płytki ceramiczne. Monitorowanie i stały nadzór nad pracą maszyn przemysłowych. Wyszukiwanie i eliminowanie błędów na automatycznej linii produkcyjnej. Przygotowywanie materiałów niezbędnych do produkcji. Kontrola jakości płytek

Wymagamy od ciebie

Potrzebujemy mężczyzn Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane Ogólna sprawność fizyczna

ZATRUDNIAMY RÓWNIEŻ CUDZOZIEMCÓW ZE ZNAJOMOŚCIĄ POLSKIEGO MINIMUM NA POZIOME B1.

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Partwork?

lub