PRACOWNIK PRODUKCJI - Praca Niemcy -**-** PLN

  • Goleniów
  • Mr Job Agencja Pracy Tymczasowej Sp. Z O.o.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

W zależności od wyboru Oferty, którą przedstawimy podczas kontaktu telefonicznego.

Na podstawie CV dobieramy najbardziej pasującą Ofertę Pracy.

WYMAGANIA:

Oczekujemy:

- chęci do pracy i zaangażowania,

- dyspozycyjności,

- własnego auta na wyjazd aby nie było problemu z dojazdami z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

OFERUJEMY:

Wybranemu Kandydatowi oferujemy OD 01.10.2024.:

- Stawkę 14,00 - 15,00 Euro/h - Brutto - dla Osób bez znajomości języka niemieckiego,

- Stawkę 15,00 - 16,00 Euro/h - Brutto - dla Osób z podstawową znajomością języka niemieckiego,

-zorganizowane zakwaterowanie,

-polską umowę o pracę tymczasową,

-dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,

-możliwość otrzymania zaliczki,

-dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,

-klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,

-możliwość długoterminowej współpracy,

-opiekę ze strony biura polskiego,

-świadczenia Kindergeld,

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Mr Job Agencja Pracy Tymczasowej Sp. Z O.o.?

lub