tapicer - stabilna praca bez doświadczenia

  • Jasło
  • Randstad

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Lubisz prace manualne?

Mamy dla Ciebie dobrą ofertę – zostań tapicerem! Jeśli nie masz doświadczenia, nie martw się - przygotujemy Cię do pracy i odpowiednio przeszkolimy.

Miejsce wykonywania pracy - Jasło.

oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • wynagrodzenie 4300 zł brutto/m-c.
  • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad, który sprawnie przeprowadzi Cię przez rekrutację
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
  • ubezpieczenie grupowe
  • zniżki w sklepach i na usługi w benefitach Randstad

zadania:

  • wykonywanie prac tapicerskich, w tym prac polegających na przygotowaniu elementów do tapicerowania, montażu elementów tapicerowanych
  • kompletowanie elementów do montażu tapicerowania
  • obsługa narzędzi montażowych i kontrolnych
  • dbałość o odpowiednią jakość produktu
  • prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej

oczekujemy:

  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Jeżeli interesuje Cię nasza ofertą wyślij SMS o treści TAPICER na nr 691101796

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jak chcesz się z Tobą skontaktować się z firmą Randstad?

lub